Aktualności CSAT

Aktualności z Facebooka

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.

WYWIADOWNIA: Dariusz LORANTY rozmawia z Andrzejem KRUCZYNSKIM

A.Kruczyński o tym, jak się ratować w trakcie zamachu terrorystycznego

Siły specjalne a biznes

Żołnierze sił specjalnych są zbyt cennym ,,dobrem narodowym” aby pozostawić ich samych sobie. Ich potencjał powinien zostać odpowiednio zagospodarowany.

CSAT w mediach:

Wydanie drugie poszerzone (odcinek 4) - Andrzej "Wodzu" Kruczyński

W najnowszym, "Wydania drugiego poszerzonego" nasz redaktor naczelny rozmawia z Andrzejem Kruczyńskim pseudonim "Wodzu" o operacji w porcie Umm Kasr w 2003 roku i GROMie!

Opublikowany przez Wydawnictwo Bellona Czwartek, 11 lipca 2019

Bellona

W najnowszym, "Wydania drugiego poszerzonego" nasz redaktor naczelny rozmawia z Andrzejem Kruczyńskim pseudonim "Wodzu" o operacji w porcie Umm Kasr w 2003 roku i GROMie!

Onet Rano

Gościem Jarosława Kuźniara był płk. Andrzej Kruczyński „Wódz” - były oficer GROM, Instytut Bezpieczeństwa Społecznego.

Kruczyński: służby powinny być przygotowane do działania w sytuacji kryzysowej

- Zawsze trzeba brać pod uwagę to, czy jest bezpiecznie - ocenił w "Faktach o Świecie" TVN24 BiS Michał Cessanis z "National Geographic Traveler" i "Dzień dobry TVN". Odpowiedział w ten sposób na pytanie - czy wybierając kierunek zagranicznej podróży powinniśmy brać pod uwagę zagrożenie terrorystyczne. Dodał jednak, że nie należy wpadać w panikę ani skrajności. Służby powinny być przygotowane do działania w sytuacji kryzysowej - uważa Andrzej Kruczyński, były oficer GROM z Instytutu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu

Teoria Efektu Widza. Patrzysz, ale nie reagujesz

Zaczęło się od historii morderstwa kobiety w dzielnicy Queens w 1964 roku. Według popularnej wersji opowieści została zamordowana na oczach 38 świadków, z których tylko jeden zadzwonił na policję. W rzeczywistości otrzymała pomoc od wielu osób, choć nie udało jej się uratować. Tak narodziła się teoria Efektu Widza.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu