Aktualności CSAT

Aktualności z Facebooka

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts.
Click to show error

Error: (#200) Provide valid app ID
Type: OAuthException
Solution: See here for how to solve this error

WYWIADOWNIA: Dariusz LORANTY rozmawia z Andrzejem KRUCZYNSKIM

A.Kruczyński o tym, jak się ratować w trakcie zamachu terrorystycznego

Siły specjalne a biznes

Żołnierze sił specjalnych są zbyt cennym ,,dobrem narodowym” aby pozostawić ich samych sobie. Ich potencjał powinien zostać odpowiednio zagospodarowany.

CSAT w mediach:

Bellona

W najnowszym, "Wydania drugiego poszerzonego" nasz redaktor naczelny rozmawia z Andrzejem Kruczyńskim pseudonim "Wodzu" o operacji w porcie Umm Kasr w 2003 roku i GROMie!

Onet Rano

Gościem Jarosława Kuźniara był płk. Andrzej Kruczyński „Wódz” - były oficer GROM, Instytut Bezpieczeństwa Społecznego.

Kruczyński: służby powinny być przygotowane do działania w sytuacji kryzysowej

- Zawsze trzeba brać pod uwagę to, czy jest bezpiecznie - ocenił w "Faktach o Świecie" TVN24 BiS Michał Cessanis z "National Geographic Traveler" i "Dzień dobry TVN". Odpowiedział w ten sposób na pytanie - czy wybierając kierunek zagranicznej podróży powinniśmy brać pod uwagę zagrożenie terrorystyczne. Dodał jednak, że nie należy wpadać w panikę ani skrajności. Służby powinny być przygotowane do działania w sytuacji kryzysowej - uważa Andrzej Kruczyński, były oficer GROM z Instytutu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu

Teoria Efektu Widza. Patrzysz, ale nie reagujesz

Zaczęło się od historii morderstwa kobiety w dzielnicy Queens w 1964 roku. Według popularnej wersji opowieści została zamordowana na oczach 38 świadków, z których tylko jeden zadzwonił na policję. W rzeczywistości otrzymała pomoc od wielu osób, choć nie udało jej się uratować. Tak narodziła się teoria Efektu Widza.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu