CSAT imprezy integracyjne

Organizowane przez nas imprezy są swoistym połączeniem dobrej zabawy jak też możliwością poznania czegoś nowego, czegoś co np.: może wpłynąć na atmosferę panującą w zespole, poprawić podejście do obowiązków, zwiększyć komunikatywność, zaangażowanie i kreatywność pracowników.

Możemy zaproponować w trakcie imprezy realizacje różnych scenariuszy, wplatających  elementy działań sił specjalnych np.: planowanie misji, rozpoznanie, obserwację i wywiad, przygotowanie i planowanie akcji oraz jej praktyczne przeprowadzanie.

Połączenie aspektów działań sil specjalnych np.: realizacja praktycznego strzelania z różnego rodzaju broni, taktyczna „wysokościówka”, ratownictwo medyczne itp.  może dać obraz uczestnikom o pracy żołnierzy sił specjalnych.

Nowością w naszej ofercie jest możliwość realizacji części scenariusza zabawy w tunelu aerodynamicznym.

Tunel daje możliwości bezpiecznego unoszenia się w powietrzu gdzie nasi trenerzy będą czuwali nad bezpieczeństwem lotu . Jest to wyjątkowa okazja poczuć to co czują skoczkowie spadochronowi skaczący z samolotów unoszących się na wysokości 4000 m.

Oczywiście realizacja imprezy gdzie możemy połączyć np.: realizację scenariusza opartego na strzelaniu, tunelu aerodynamicznym, skokach spadochronowych, działań taktycznych wymaga zgrania w czasie oraz określenia lokalizacji.

Staramy się także w trakcie naszych imprez wpleść w plan tzw. Wartość dodaną, która może wpłynąc na nasze bezpieczeństwo w pracy, podróży w centrum handlowym lub banku. Uczymy jak radzić sobie w stresie i jak zarządzać sytuacją kryzysową.

Jednak o tym wszystkim możemy porozmawiać na spotkaniu, które pozwoli nam przygotować ofertę wg. Państwa oczekiwań.